Russian (CIS)

Translate

Russian Chinese (Simplified) English French German Ukrainian
Главная Статьи GSM-ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЖКГ
Подписаться: Подписаться на рассылку по e-mail FACEBOOK

GSM-ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЖКГ

E-mail Печать PDF

GSM-диспетчеризація є надзвичайно актуальною для житлово-комунального господарства. Як правило, об’єкти розміщені як в межах міста, так і за його межами, і важливо забезпечити постійний on-line зв’язок з кожним з них. Цю функцію виконують GSM-маршрутизатори SQUID.

Скачать в формате pdf>>
ПРО ЩО?

У сучасному світі інформація — це стратегічний ресурс. «Хто володіє інформацією, той володіє світом» — ці слова прем’єр-міністра Великобританії Вінстона Черчілля стають з часом тільки актуальніші. Зростають лише вимоги до подачі інформації. Вона повинна бути доступна в той момент, коли виникла, і надана тій людині, якій вона потрібна. Саме для вирішення цих проблем підприємством «Мікрол» (м. Івано-Франківськ) розроблено GSM-маршрутизатори SQUID-1Н та SQUID-2Н.

ДЛЯ КОГО І ЯК ВПЛИНЕ?

GSM-диспетчеризація є надзвичайно актуальною для житлово-комунального господарства. Як правило, об’єкти розміщені як в межах міста, так і за його межами, і важливо забезпечити постійний on-line зв’язок з кожним з них. Цю функцію виконують GSM-маршрутизатори SQUID. В якості сервера використовується комп’ютер на диспетчерському пункті. Обмін інформацією між GSM-маршрутизаторами і комп’ютером відбувається через Інтернет. GSM-маршрутизатори формують «прозорий» GSM-канал, і фактично являються «віддаленими» послідовними СОМ-портами. Це дозволяє підключити до комп’ютера велику кількість маршрутизаторів. При цьому дані передаються одночасно, без відчутної втрати швидкості обміну. Затримка оновлення даних з 125 об`єктів становить 2-3 сек., відповідно з 250 об`єктів — 4-6 сек.
Важливою додатковою функцією GSM-маршрутизатора SQUID є розсилка аварійних та технологічних SMS-повідомлень.

Основні характеристики GSM-маршрутизаторів SQUID:

  • 1. Прийом і передача даних за допомогою GPRS.
  • 2. Прийом та відправлення SMS.
  • 3. Архівування даних на SD-карту.
  • 4. Наявність вбудованих аналогових та дискретних входів/виходів.
  • 5. Можливість виконання програми користувача.

GSM-маршрутизатори SQUID використовують пакетну передачу даних за стандартом GPRS, що є найдешевшим методом передачі даних. Об’єм даних, що цілодобово передається на центральний диспетчерський пункт, вкладається в будь-який обраний тарифний план без додаткових оплат. На комп’ютері диспетчерського пункту може бути встановлена будь-яка SCADA система, що підтримує протокол Modbus. Це дозволяє Замовнику використовувати ті SCADA-системи, до яких він звик, та заощаджувати кошти, не купуючи спеціалізоване програмне забезпечення. Програмне забезпечення «SQUID-конфігуратор» та «SquidService» для роботи з GSM-маршрутизаторами SQUID-1Н та SQUID-2Н є безкоштовним та доступне для скачування на сайті підприємства.
Важливою додатковою функцією GSM-маршрутизатора SQUID є розсилка аварійних та технологічних SMS-повідомлень. Користувач сам визначає умови, коли буде надіслана SMS. Це може бути сигнал аварії, перевищення допустимого рівня параметра, несанкціоноване проникнення в приміщення. SMS-повідомлення надсилаються на визначені номери. Номерів може бути декілька. Це дозволить надіслати повідомлення всім особам, відповідальним за цей об’єкт. Таким чином, інформація передається потрібним людям в момент виникнення. Це значно пришвидшує контроль і реакцію на появу нештатних ситуацій. Також користувач може зі свого мобільного телефону за допомогою SMS надіслати запит на GSM-маршрутизатори SQUID; у відповідь отримає SMS з поточними значеннями параметрів на об’єкті. В цілях конфіденційності, SQUID відповідає на запити тільки з вказаних номерів телефонів. Для гарантованого збереження інформації GSM-маршрутизатор SQUID виконує функцію архіватора зі збереженням даних на Micro SD-карту пам’яті. Маршрутизатор підтримує карти пам’яті об’ємом до 32 Гб. Налаштування тегів архівування, перегляд архівних значень у вигляді таблиць і графіків, експорт в EXEL та 1С виконуються в програмному продукті Squid-конфігуратор.
Для гарантованого збереження інформації GSM-маршрутизатор SQUID виконує функцію архіватора зі збереженням даних на Micro SD-карту пам’яті.

Для об’єктів з невеликою кількістю контрольованих параметрів ТОВ МІКРОЛ випускає GSM-маршрутизатори SQUID-2Н, які містять вбудовані аналогові та дискретні входи/виходи. Також на них може виконуватись програма користувача на мові ST (cтруктурований текст). Реалізовані математичні та логічні функції. Моделі маршрутизаторів містять до 4 аналогових входів, до 16 дискретних входів та до 8 дискретних виходів. Прикладом використання GSM-маршрутизаторів SQUID-1Н в комплекті з контролером МІК-52Н може бути GSM-диспетчеризація насосних станцій систем водопостачання (рис. 1) та диспетчеризація теплопунктів (рис. 3). Прикладом використання SQUID-2Н є система керування вуличним освітленням (рис. 2) та система дистанційного контролю газового господарства (ШРП, ГРП). При чому для контролю ШРП застосовується модифікація SQUID-2Н із живленням від сонячних батарей.

ЩО РОБИТИ АБО НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО?

GSM-маршрутизатори SQUID-1Н та SQUID-2Н у комплексі системи автоматизації та диспетчеризації дозволяють регулювати, контролювати і управляти віддаленими об’єктами в режимі реального часу, зменшувати затрати на обслуговування і покращувати ефективність роботи цілої системи та роботи експлуатаційних служб, оперативно реагувати на аварійні ситуації, за рахунок чого можна отримати значну економію коштів, а також значно покращити якість послуг для кінцевого споживача.

Обновлено ( 31.10.2016 11:14 )  

Скачать Каталог

Каталог 2017

Catalog 2018 EN

Скачать Презентацию

Презентация

Обсудить на форуме

Общий раздел > Mic-Configurator 3.0.1.2 - Ошибки при установке.
kolya_asu 20-11-19 15:01
Общий раздел > Методика линеаризации ИТМ-22
kolya_asu 18-11-19 12:10
Блоки управления, блоки ручных задатчиков > БРУ-7 1-1 (КБС)
Yossarian4 30-10-19 08:52
Общий раздел > Невозможно зарегистрировать mModbusRtuMaster.dll
vov-chik 16-10-19 14:41
Программный пакет редактор FBD программ АЛЬФА > Реализация счётчика через алгоблок INTEG (17)
Mike_McLaren 17-09-19 18:46